Zajęcia

 

ABS, Strech

Wzmacniamy i modelujemy brzuch oraz pozbywamy się nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolic brzucha. W drugiej części zajęć rozciągamy wszystkie mięśnie, dzięki czemu zapobiegamy kontuzjom oraz rozwijamy nasze ciało.

ABT

ABT to nie tylko brzuch ale i uda oraz jędrne pośladki. To trening o charakterze wzmacniającym nastawiony na wymienione wyżej partie mięśniowe. Zajęcia przeznaczone głównie dla kobiet ale Panowie będą mile widziani.

Pilates

Kładziemy nacisk na jakość a nie na ilość wykonywanych ćwiczeń, następuje poprawa sprawności, świadomości swojego ciała, elastyczności mięśni. Rezultatem treningu jest rozluźnienie a zarazem wzmocnienie mięśni, szczególnie mięśni pleców oraz brzucha.

KDK Pump

Połączenie treningu siłowego ze wzmacniającym, z użyciem sztang, stepu oraz maty. Dzięki temu treningowi Twoje ciało będzie wzmocnione i wyrzeźbione. Angażujemy wszystkie partie mięśniowe. Trening przeznaczony zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Zdrowy kręgosłup

Trening wzmacniający mięśnie pleców oraz mięśnie głębokie posturalne. Pomaga zapobiegać bólom kręgosłupa oraz kształtuje prawidłową postawę ciała.

Trening funkcjonalny

Trening poprawiający kondycję, sprawność oraz kształtujący sylwetkę. Ćwiczenia są tak dobrane aby maksymalnie poprawić nawyki ruchowe, które są wykorzystywane w codziennym życiu.

Trening obwodowy

Trening siłowo-wytrzymałościowy, polegający na wzmocnieniu wszystkich partii mięśniowych.

Zumba

– muzyka, zabawa i energia. W rytmach Latino i Afro poprawisz swoją sylwetkę oraz spalisz nadmiar tkanki tłuszczowej. Choreografie łączą w sobie elementy samby, soca, hip hopu, salsy, tańca brzucha, wykorzystywane są także elementy treningu siłowego.

Hip Hop Kids

– zajęcia taneczne przeznaczone dla najmłodszych. Rozwijają koordynację ruchową, poczucie rytmu oraz kreatywność młodego człowieka. Najlepszy sposób na pozbycie się nadmiaru energii u młodego człowieka. A wszystko to przy ulubionej muzyce i w miłej atmosferze.

Zajęcia na systemach podwieszanych

Trening wykonywany z obciążeniem własnego ciała przy użyciu specjalnych taśm. Jeśli znudziło Cię już przerzucanie ciężarów ten trening jest idealny dla Ciebie. Na zajęciach wykonujemy wiele różnych ćwiczeń i wzmacniamy każdą partię mięśniową naszego ciała. Zajęcia przeznaczone dla kobiet i mężczyzn.

Cross trening

Zajęcia mające często charakter rywalizacji z innymi uczestnikami zajęć. Oparty jest na ćwiczeniach zróżnicowanych ale też bardzo intensywnych. Trening ten pozwala nie tylko na poprawienie sylwetki ciała ale także uzyskanie doskonałej kondycji, wydolności i motoryki. Na zajęciach wykorzystuje się bardzo dużą gamę sprzętu: sztangi, drążki, skrzynie, kettle, piłki itp.

Spinning

Trening na rowerach stacjonarnych, który potrafi dać nieźle w kość. Zajęcia odbywają się w rytm muzyki. Spinning to trening aerobowy. Zajęcia te są podzielone na cztery podstawowe grupy: Recovery, Endurance, Strength oraz Interval. Każda z wymienionych grup to inny rodzaj treningu Spinning.

HIIT

Trening HIIT, czyli trening interwałowy o wysokiej intensywności, przeplatany treningiem siłowym przy wykorzystaniu ciężaru własnego ciała lub obciążeń typu hantle, sztangi, kettlebell, sand bag. Zaletą treningu to krótki czas serii ćwiczeń i prostota wykonania. Spalanie tkanki tłuszczowej utrzymuje się jeszcze kilka godzin po zakończonym treningu. Jest to jedyna metoda, w której zachodzi taki proces.

Step funkcjonalny

To połączenie tradycyjnego treningu na stepie z elementami treningu funkcjonalnego – pompki, wykroki, przysiady… oraz wszystko to, co naśladuje nasz ruch w codziennym życiu. Zaletą tego treningu jest jego ogólnorozwojowość, praca nad głębokimi partiami mięśni i intensywność, która pozwala spalać dużo, naprawdę duuuuużo kalorii.

Bikini Extreme

Zajęcia podzielone na 3 części:
I część to ćwiczenia opierające się na zasadach funkcjonalnego treningu obwodowego. Wykonując wybrane sekwencje ćwiczeń podczas zajęć spalasz zarówno tkankę tłuszczową jak i kształtujesz swoją sylwetkę.
II część to ćwiczenia nastawione głównie na pośladki i uda. Wzmacnianie mięśni z odciążeniem, redukcja tkanki tłuszczowej oraz cellulitu w najbardziej newralgicznych miejscach. Zajęcia dla wszystkich, którzy skarżą się na brak elastyczności i zwiotczenie mięśni tych partii ciała.
III część to ćwiczenia wzmacniające mięśnie brzucha i mięśnie posturalne, zakończone przyjemnym stretchingiem
 

Full Body Bosu Ball

Trening kondycyjno-siłowy. Metoda polega na przeplataniu ćwiczeń o dużej intensywności, na przemian z ćwiczeniami o małej intensywności. Skuteczność treningu ćwiczeń na bosu porównywalna jest do skuteczności ćwiczeń na ławkach, ale również poprawia balans ciała, refleks, sprawność ogólną i tzw czucia głębokie, czyli te cechy, które przydają się szczególnie w wielu sportach, np. narciarstwie i snowboardzie, surfingu, jeździe na deskorolce, tenisie, sportach walki czy w większości gier zespołowych. Trening przeznaczony zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.